מלחינים מוזיקה חדשה

Standard Post with Image

אחד התפקידים החשובים של הרכב ביצוע הוא בהזמנה לכתיבה של יצירות חדשות. מידי עונה אנו מזמינים יצירות ממלחינים מובילים ומבצעים אותן בבכורה עולמית ולאורך העונה. בתוך כך מוקדש מקום חשוב למוזיקה ישראלית. בדף זה תוכלו לקרוא אודות המלחינים ולהאזין ליצירות. מגוון השפות המוזיקליות הסגנונות והאמצעים בתקופתנו מייצר לא פעם בלבול בקרב הקהל המתייג את המוזיקה החדשה בחבילה אחת כ"מוזיקה מודרנית" למוזיקה העכשווית פנים רבות ואנו שמחים לגלות בכל פעם מחדש כי יצירות חדשות מתקבלות בסקרנות רבה ע"י הקהל.

בתמונה: עם המלחינים אלייה לבינסון ויהודית שייטין בסדנת מוזיקה, שיקגו

יצחק ידיד

Standard Post with Image
ישראל-אוסטרליה

המלחין והפסנתרן יצחק ידיד, יליד ירושלים, בוגר האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין, וקונסרבטוריון ניו-אינגלנד שבבוסטון, חוקר במסגרת לימודי הדוקטורט באוניברסיטת מונאש במלבורן את ההקשרים בין מוסיקה מזרחית קלאסית למוסיקה מערבית בת זמננו. חתן פרס ראש הממשלה לקומפוזיטורים לשנת תשס"ו. חתן פרס לנדאו לאמנויות הבמה לשנת 2008. יצירותיו מתאפיינות בשילוב של סגנונות, בטכניקה כתיבה עשירה ובחיפוש תמידי בנבכי הנפש. ידיד כותב ומנגן מוסיקה עם משמעות רגשית עמוקה, ומבטא ביצירותיו רגשות הצומחים מן העולם היהודי-ישראלי. בסגנון המיוחד לו, הוא חוקר ומפתח טכניקת כתיבה מקורית, המחברת בין המוסיקה הקלאסית המערבית לבין אלתורים בסגנונות מזרחיים ויהודיים, בין נגינה מדויקת לבין נגינה חופשית ופורצת מסגרות. ידיד מושפע ביצירותיו מנושאים חוץ מוסיקאליים, כדוגמה, אלגוריית המערה של הפילוסוף היווני אפלטון, בה השתמש על מנת להעביר מסר ולחברו לרוח זמנינו. יצירותיו מוצגות לעתים כסיפור בשפת המוסיקה, ומציגות תמונות ומפגשים, טקסטורות של צבעים וחיבורים מרתקים של תרבויות וסגנונות שונים.

"חיבר בעבורנו את "סנסציות" ואת הגרסה לשלישייה של "טריו בס פסנתר וכינור ערבי

מיכאל וולפה

Standard Post with Image
ישראל

מלחין ואיש חינוך, נולד בתל-אביב בשנת 1960, וכיום חבר קיבוץ שדה-בוקר. הוא למד קומפוזיציה באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים ובאוניברסיטת קיימברידג' באנגליה. כיום הוא מלמד מוסיקה הן בירושלים והן בנגב. באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים משמש וולפה כראש החוג לתורת המוסיקה, קומפוזיציה וניצוח. הוא מלמד גם בתיכון הישראלי למדעים ולאמנויות בירושלים, אשר הוא נמנה על מייסדיו. כיוצר עסוק וולפה בפיתוח סגנון ניאו רומנטי המחבר מזרח ומערב, תוך שימת דגש על הקו המלודי בהשפעת מנגינות עממיות ושירים עבריים. גם ביתו שבמדבר מהווה מקור השראה חשוב בבחירת טקסטים, ובאווירה המאפיינת חלק נכבד מיצירותיו. בין יצירותיו האחרונות - מחזור של פואמות סימפוניות "שירים על ארץ", שעריכתן מסתיימת בימים אלה. הוא גם עוסק בעיבודים סימפוניים לשירים עבריים. מקום מיוחד תופסות יצירותיו הקאמריות אשר זכו להכרה מיוחדת בארץ ובעולם. וולפה הוא מנהלם המוסיקאלי של פסטיבל 'צלילים במדבר' בשדה-בוקר, אותו ייסד לפני שלוש עשרה שנה, של חג המוסיקה הישראלית ושל פסטיבל 'דיאלוגים מוסיקאליים' בלונדון, בירת בריטניה. בחודש מרץ 2009 הוענק לו פרס אקו"ם על מפעל חיים בתחום המוסיקה הקונצרטית.

כמעבד וכמנצח עסוק וולפה במגוון נרחב של פרויקטים, בהם הוא משתף פעולה עם הזמרים ברי סחרוף, אסף אבידן, קורין אלאל, הראל סקעת, עפר כלף, מורין נהדר, יונית שקד גולן, יאיר אפשטיין ומאיה בן-מאיר. השנה עסוק וולפה בניהול מוסיקאלי ובניצוח על פרויקטים תזמורתיים חדשים של הזמר אסף אבידן ולהקת המוז'וס באופרה הישראלית, של הזמרת מורין נהדר, המבצעת ממיטב המוסיקה הפרסית העממית בפסטיבל העוד, ואף על התזמורת האנדלוסית אשדוד במסגרת סדרת המנויים שלה. ממש לפני ימים ספורים ניצח וולפה על קונצרט חגיגי לציון שלוש-עשרה שנה לפסטיבל 'צלילים במדבר' ובו הציגה התזמורת הקאמרית הישראלית מבחר מעיבודיו של וולפה, אשר חוברו לערבי זמר עברי במהלך שנות קיומו של הפסטיבל. באמצע דצמבר יוענק למיכאל וולפה פרס נוסף – פרס רוזנבלום לאמן מצטיין מטעם עיריית תל-אביב "על יצירתו הרעננה, המעוגנת במורשת המוזיקלית הישראלית, ועל הישגו בניהול המוזיקלי של חג המוזיקה הישראלית.".

חיבר בעבורנו את מחזור השירים לטנור ושלישייה "טיול בסביבות הכפר" למילות לאה גולדברג

אלכס וסרמן

Standard Post with Image
ישראל

מלחין מנצח וצ'לן, למד קומפוזיציה באקדמיה ע"ש רובין בתל אביב אצל אבל ארליך ולימודי צ'לו אצל צבי הראל. בתום לימודיו נסע להשתלם בניו יורק וסיים את לימודי התואר השני במכללת מאנס, שם למד קומפוזיציה, צ'לו וניצוח אצל דיויד לואוב, פיטר ויילי ומיכאל צ'רי, ואת לימודי הדוקטורט השלים בג'וליארד. בזמן לימודיו בג'וליארד זכה במלגות ע"ש הנרי מנסיני ואלברט שזימראי, מלגת לימודים מטעם אוניברסיטת ייל ומלגת השתתפות בפסטיבל אספן. יצירותיו הוזמנו ובוצעו ע"י מיטב המבצעים בישראל, אירופה וארה"ב, ביניהם: רביעיית אביב, הויולנית רבקה גולני, הצ'לן מרק ג'ונסון (רבעיית וורמיר) שלישיית עתר, אנסמבל 'נדודים', הצ'לן תום קריינס (שלישיית פיבודי), מקהלת האיחוד, מקהלת האקדמיה, אנסמבל סירנות, מוזיקה נובה, הסינפונייטה הישראלית באר שבע, הפילהרמונית של OPOLE שבפולין, התזמורת הסימפונית של אוניברסיטת Northern Iliniois ואחרים. יצירותיו בוצעו בפסטיבלים רבים, ביניהם: אספן, נורפולק, הביאנאלה 'זמן עכשיו' למוזיקה בת-זמננו (2000, 2002), חג המוזיקה הישראלית, פסטיבל קול המוזיקה הקאמרית בגליל העליון, 'צלילים במדבר', פסטיבל 'קונטמפו', פסטיבל AIMS בספרד, ועוד, ושודרו בקול המוזיקה ובWQXR-. ב-1998 ייסד את האגודה למוזיקה קאמרית תל אביב, ומאז משמש כמנהלה המוזיקלי. הוא מלמד קומפוזיציה בבית ספר רימון ובמכללה האקדמית אונו. אלכס וסרמן ניצח על מיטב התזמורות ומשמש כמנצחה ומנהלה המוזיקלי של התזמורת הסימפונית והמרכז החדש למוזיקה רמת גן.

חיבר בעבורנו את וואריציות על השיר "זמר" כחלק מן הפרוייקט "מראות מהר נבו" 2016

עמית וינר

Standard Post with Image
ישראל

יצירותיו מבוצעות באולמות קונצרטים מרכזיים בארץ ובעולם. הופיע בסיורי קונצרטים כמלחין וכפסנתרן ברחבי אסיה, כולל הונג קונג ומקאו שבסין, וייטנאם, וארה"ב. נוסף על כך, יצירותיו ועיבודיו בוצעו והוקלטו בין השאר באולם קרנגי הול בניו יורק וברחבי ארה"ב, כמו גם באנגליה, יפן, מלזיה, סין, נפאל, וייטנאם, אירלנד, אוסטריה, איטליה, ועוד. יצירותיו מבוצעות על ידי התזמורות המובילות בישראל, ביניהן התזמורת הסימפונית ירושלים, תזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים, תזמורת הסינפונייטה הישראלית באר שבע, ואנסמבלים מובילים כגון אנסמבל מיתר, אנסמבל קפריזמה, רביעיית אריאל, מקהלת אנקור, מקהלת ניצן, שלישיית עתר ועוד. מבין המנצחים אשר ביצעו מיצירותיו: דורון סלומון, עומר מ. ולבר, יניב דינור, חן צימבליסטה, ועוד. באמתחתו מעל 40 יצירות קאמריות ותזמורתיות, ביניהם שלושה קונצ'רטי לפסנתר ותזמורת, מספר יצירות תזמורתיות, שירים, מוסיקה קאמרית, ויצירות לפסנתר. בנוסף, כתב מוסיקה לשלושה סרטים באורך מלא, קרדיטים נוספים: כתיבה לספריות מוסיקה לסרטים וטלוויזיה בלונדון: Gothic Storm Music , The Library of the Human Soul. השתתף בפסטיבלים רבים בישראל ובחו"ל, ביניהם פסטיבל הקולנוע היהודי בהונג קונג (2012), פסטיבל צלילים במדבר, כנס איגוד נגני החצוצרה הבינלאומי בקליפורניה, ארה"ב (2016), ועוד רבים יצירותיו יוצאות לאור במסגרת המכון למוסיקה ישראלית (IMI) ובמסגרת הוצאת איגוד הקומפוזיטורים הישראלי (מל"י). ד"ר ויינר משמש כיום כחבר סגל המורים הבכיר באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, ומכהן כראש המחלקה ליצירה רב תחומית באקדמיה בירושלים. בעל תואר דוקטורט בקומפוזיציה מאוניברסיטת בר אילן, ותארים ראשון ושני בקומפוזיציה מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

חיבר בעבורנו את העיבוד לשיר "ירושלים של זהב" כחלק מהפרוייקט "מראות מהר נבו" 2015


ערן אל-בר

זמרת הסופרן יעלה אביטל
ישראל

תושב הגליל, בוגר בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית והחוגים למוזיקולוגיה פילוסופיה וחינוך (תעודת הוראה) באוניברסיטה העברית. למד קומפוזיציה באקדמיה למוזיקה ע"ש פראנץ ליסט בבודפשט וחינוך מוזיקאלי במכון קודאי בהונגריה. מנהל פדגוגי במרכז המוזיקה במעלות תרשיחא, מרצה ומייסד ומנהל תכנית "חברותַו" שפועלת בכמה מקומות ברחבי הארץ ומעניקה חינוך מוסיקלי איכותי, חוויתי וחברתי לתלמידי בתי ספר יסודיים בבתי ספר. החזון: מדינת ישראל היא המרכז הרוחני והתרבותי של עם ישראל ולכן לשיפור והעצמה של תכניות חינוך ותרבות יש השפעה הן על איכות החיים של האזרחים בישראל והן על העם היהודי כולו. בתוך כך: חינוך מוסיקלי ולשוני איכותי הוא אחד האופנים של הגשמת ערך הצדק החברתי.
תכנית חברותַו להוראת מוזיקה ושירה עברית בבתי ספר יסודיים מיועדת להעניק חינוך מוסיקאלי ולשוני חווייתי ואיכותי לילדים מכל שכבות האוכלוסייה. התכנית החלה כמיזם שפיתח ערן במהלך הלימודים בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית ופועלת כיום בשבעה בתי ספר. הצלחת התכנית היא בהפיכת המוסיקה מנושא שולי לכלי חינוכי מרכזי, החל מחינוך מוסיקלי ועידוד הנגינה דרך פיתוח יכולות קוגניטיביות, הורדת המתח והאלימות וקידום הסובלנות וכלה לחינוך לאהבת שירה עברית, פיתוח מיומנויות קריאה, עבודת צוות ועוד. לאחרונה יצא אלבום שירי המשוררות לאה גולדברג, זלדה וחמוטל בר-יוסף שהלחין ערן וזכה לשבחים רבים. כמו כן הוא מופיע בקביעות עם התכנית "צלילים בין אדם למקום" – מופע מוזיקלי מוסבר המדגיש את הקשר בין מוזיקה, יהדות וחינוך. בתפקידו הקודם מנהל החינוך של הסוכנות היהודית במדינות מרכז אירופה וכמייסד מרכז תרבות ישראל בבודפשט, הונגריה, הוביל ערן גישה עדכנית להכשרת מנהיגות יהודית צעירה. המודל שפיתח במרכז התרבות בבודפשט מועתק כיום לתכניות מנהיגות של קהילות יהודיות אחרות באירופה ובארץ.

"חיבר בעבורנו את השירים "פעם פגשתי צליל" "קולות" "אין לך זכות חנינה

טליה עמר

Standard Post with Image
ישראל-אוסטרליה

הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין ז
ה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל א

ודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר

"חיבר בעבורנו את "סנסציות" ואת הגרסה לשלישייה של "טריו בס פסנתר וכינור ערבי


יהודית שייטין

Standard Post with Image
ישראל-אוסטרליה

הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין ז
ה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל א

ודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר

"חיבר בעבורנו את "סנסציות" ואת הגרסה לשלישייה של "טריו בס פסנתר וכינור ערבי

אריק שפירא

Standard Post with Image
ישראל

נולד בקיבוץ אפיקים ב-29 בנובמבר 1943. ב-1947 עברה משפחתו לפתח תקווה שם החל בלימודי פסנתר אצל דוד יאסר. ב-1962, עם סיום לימודיו בתיכון ע"ש ברנר, נרשם אריק שפירא ללימודי פילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב. את לימודי הפילוסופיה סיים ב-1965. ב-1963 נרשם ללימודים באקדמיה למוזיקה בתל-אביב. בין מוריו נמנים עדן פרטוש, מרדכי סתר, אבל ארליך וארתור גלברון. ב-1970, לפני ששפירא בן ה-26 טס לניו־יורק ללמוד בבית הספר ג׳וליארד, נרצח אביו על ידי קרוב משפחה של אחד ממטופליו - הרצח הראשון של רופא במדינת ישראל, אירוע אשר השפיע עמוקות על המלחין הצעיר, שביטל את נסיעתו. עם תום לימודיו ב-1986 זכה במלגת ראש הממשלה להלחנה וב-1994 זכה בפרס ישראל להלחנה ולהוראה. אריק שפירא הלחין הן מוזיקה אקוסטית והן אלקטרונית וכן שילב בין אקוסטי ואלקטרוני. הוא כיהן כמרצה למוסיקה במחלקה למוסיקה שבאוניברסיטת חיפה מראשיתה ב-1995. בשנת 2013 זכה בפרס מפעל חיים מטעם אקו"ם. יצירותיו של אריק יצאו לאור על גבי אלבומים רבים, ביניהם: "משפט קסטנר" (1992) "יצירות אלקטרוניות" (1995) "אלקטרוני פלוס" (2000)

אריק שפירא נפטר ממחלת הסרטן ב-3 בספטמבר 2015. "אריק שפירא נתפש תמיד כדמות יוצאת דופן בנוף המוזיקלי הישראלי, הן בגלל המוזיקה שלו, שהיא ייחודית בסגנון אוונגרדי־ישראלי שאין דומה לו בתחום, והן בגלל נחישותו ללכת בדרכו שלו, בלי פשרות. ... מי שהשקיע בהקשבה למוזיקה של שפירא, וידע להתגבר על הקושי המיידי שהיא מציבה, גילה מקוריות ויופי רב, תעוזה, וטביעת אצבע סגנונית מובהקת שעיקרה פירוק המרכיבים המוזיקליים, אנרגיה רבה, והמנעות ממחוות רומנטיות כמו פיתוח מוטיבים ויחסי מתח והרפיה. שפירא עצמו תיאר את המוזיקה שלו כ״ישראלית״ - משמע תזזיתית, עצבנית, מושפעת מהחמסין ומהאי־שקט של החיים כאן. כל מוזיקה שנבעה מהסגנון האירופי שלפני מלחמת העולם השנייה, לפני ״שעת האפס״ ב-1945, כדבריו, היתה בעיניו לא רלבנטית - וגם לא מוסרית. ״החטוטרת האירופאית״ הכעיסה אותו - כמו גם האוריינטליזם של המלחינים בשחר המוזיקה האמנותית הישראלית, שניסו ליצור שפה ישראלית חדשה שצומחת מתוך המסורת הקלאסית־רומנטית עליה הם גדלו ובו בזמן מערבת מרכיבים מזרחיים כביכול מהארץ החדשה אליה הגיעו." נעם בן זאב, עיתון הארץ, 3.9.15

חיבר בעבורנו את היצירה "צריך להשתיק את המוזות" לקריין שלישיית פסנתר וסמפלר אלקטרוני. יצאה לאור על גבי אלבום בשם זה

דקלה בניאל

Standard Post with Image
ישראל

יצירותיה של דקלה בניאל מבוצעות תדיר על ידי ההרכבים הקאמריים מובילים, אנסמבלים, תזמורות ומקהלות. בניאל מוזמנת ליצור מופעים בינתחומיים למבוגרים המשלבות מוסיקה עם אומניות במה, וכן מופעים לילדים בביצוע ההרכבים המובילים בארץ. בין השנים 2002-2010 הייתה מנהלת הרביעייה העכשווית עימה זכתה בפרסים בארץ ובעולם. משנת 2013 עד היום יוצרת קונצרטים בינתחומיים לילדים בשילוב אמנויות לגופים מוזיקליים כאנסמבל סולני תל אביב, חמישיית המתכת הישראלית, טריו אפסיונטה ועוד. משנת 2013 מנצחת על מקהלת "שבא", מיסודו של שלמה גרוניך של ילדות עולות אתיופיה, עם המקהלה מופיעה בניאל על בימות הקונצרטים המכובדות בארץ. בין עבודותיה : "מלכת הלילה" - אופרה לילדים בשילוב וידאו-ארט, "רכבות אחרות" – מופע בינתחומי בביצוע הרביעייה העכשווית, "דירה להשכיר" – קונצרט תיאטרלי בביצוע אנסמבל סולני תל אביב, "והילד הזה הוא אני" עם הסופר יהודה אטלס ומקהלת מורן, "שעת הצועניות" קונצרט בשילוב מחול בביצוע טריו אפסיונטה ועוד. במקביל לפעילותה האמנותית פועלת בניאל זה שנים רבות בפיתוח יצירתיות והעצמה של ילדים ומבוגרים מיוחדים מהספקטרום האוטיסטי ורגישות הנפש.

בין מוריה נמנים המלחינים חתן פרס ישראל אריק שפירא, פרופ' ארי בן-שבתאי, והמנצח מנדי רודן.

חיברה בעבורנו את השיר "ילדה של קיץ" ואת היצירה "אם אשכחך ירושלים" לשלישייה וסמארטפונים 2017

אריה גיימן

Standard Post with Image
ישראל

מלחין ירושלמי יליד ריגה, לטביה (1974). החל להלחין בהדרכתה של לאה קישנייבסקי ולמד קומפוזיציה עם צבי אבני, אהרון גורוב ועמי מעייני. בוגר לימודים משולבים באוניברסיטה העברית ירושלים, עם לימודי קומפוזיציה באקדמיה למוסיקה ולמחול ע""ש רובין בהצטיינות. חבר אקו"ם ואיגוד הקומפוזיטורים הישראלי. יצירותיו בוצעו ברחבי הארץ ובחו"ל (ארה"ב, סין, צרפת, סלובקיה, סרביה) ע"י מגוון מבצעים, ביניהם "Composers' Choir" מארה"ב בניצוחו של דניאל שואו, אנסמבל המאה ה-21 בניצוחו של ז'ולט נאג' עם הפסנתרן רון רגב, סולני התזמורת הקאמרית הישראלית, שלישיית "עתר" בניהולו של עופר שלי, זמרת הסופרן יעלה אביטל ונגניות העוגב נטע אירמאי ומריה ניישטדט. כתב יצירות למגוון כלים וסגנונות, מכלי סולו ועד ליצירות סימפוניות, ממוסיקה קלה ועד לקלאסית ואלקטרונית, שחלקן הושמעו ברדיו בעברית וברוסית. הוציא תקליטור בסגנון ניו-אייג' בשם "SOL – Sea Of Love" ו הלחין בין היתר את סימפוניית "הספירה לאחור", אשר מספר פרקים מתוכה שימשו בסיס לעבודות וידאו שלו שהוצגו במוזיאון לאמנות מודרנית בשנחאי ובמוזיאון ישראל. בשנים האחרונות יצירותיו של גיימן מלוות בוידאו-קליפים של נופי טבע שמצלם אביו איליה.

חיבר בעבורנו את היצירה "הספירה לאחור" 2009

אייל מלכינסון

Standard Post with Image
ישראל

מחלק את זמנו בין עיסוקו כפיסיקאי ומהנדס מערכת, ובין המוסיקה – כצ'לן, פסנתרן ומלווה מלחין ומעבד. אוטודידקט בנגינת פסנתר. למד בנעוריו צ'לו אצל עוזי ויזל וקומפוזיציה אצל יצחק סדאי וזכה במלגות קרן שרת. לאחרונה השתלם בלווי ווקאלי אצל פרופ' יונתן זק. השתתף בלווי ווקאלי במסגרות שונות ובהן – האקדמיה למוסיקה בת"א, סדנת האופרה הבינלאומית בת"א וקורס קיץ 'צלילים בעמק' מטעם האקדמיה למוסיקה בירושלים, במסגרת פסטיבל כפר בלום. חובב נלהב של מוסיקה קאמרית. פעיל בהרכבים שונים של מוסיקה קאמרית ומוסיקת עולם. יוזם והמנהל האמנותי של הפסטיבל למוסיקה קאמרית ושירה אמנותית.

"חיבר בעבורנו את השיר "נשיקה בכיס" בעבור הפרוייקט "נופי ילדות


איליה לבינסון

Standard Post with Image
שיקגו, ארה"ב

הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין ז
ה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל א

ודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר הכל אודות מלחין זה או אחר

"חיבר בעבורנו את הגירסה לשלישייה של היצירה "תמונות מהשטייטל