שלישיית עתר / קטלוג תכניות קונצרטים

קטלוג המופעים שלנו מציג מבחר של תכניות נושאיות מובנות שניתן להזמין אותן כמופע עצמאי או כחלק מכל אירוע תרבותי, מוסדי או פרטי. כל תכנית מציעה אוסף ייחודי של יצירות ,שירים וטקסטים שנתפרו יחדיו למופע מוזיקלי אומנותי שיקסים את הקהל. המאגר בקטלוג מכוון לקניני תרבות ומנהלים ולכל מי שמחפש תוכן אומנותי מיוחד שהוא פשוט להפקה והערך המוסף שלו מהדהד לזמן רב. הרצף הסגנוני של החומרים נע מן הקמרי קלסי ועד מופעים שהם על קו התפר בין המוזיקה הקלה והקונצרטית. כתבו לנו ונשמח לייעץ!

קטלוג התכניות של שלישיית עתר
פסטיבל ספרות מוזיקלית שלישיית עתר

סופשבוע של הרפתקאות ספרותיות מוזיקליות בתל אביב עם שלישיית עתר ואורחים

לה וידה מיסמה - מופע מוסיקת עולם

צלילים מתרבויות רחוקות וקרובות בקונצרט מוזיקת עולם קמרי אקוסטי לשלישייה ונגן כלי הקשה השוזרים את קטעי המוזיקה לכלל יצירה אחת שלמה.

מופע מוסיקלי - שירי חיים נחמן ביאליק בלבוש חדש 2023

תכנית מיוחדת לרגל 150 להולדת המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. שירי ביאליק בהלחנות חדשות לטריו וזמרת סופרן מאת מיטב המלחינים הישראליים.

כלניות - מופע שירי משוררים מבית היוצר של שלישיית עתר

תכנית חדשה 2023. שלישיית עתר מארחת את הזמר עופר כלף בערב שירי משוררים בעיבודים קמריים מקוריים

לאה גולדברג עם שלישיית עתר

תכנית המוקדשת לדמותה ויצירתה של גולדברג. אסופת שירים בהלחנות חדשות וישנות, עיבודים קמריים רעננים לקלסיקות מוכרות ולמילותיה החודרות של אחת מגדולות המשוררות של התרבות העברית.

ערן צור ושלישיית עתר במופע ספרותי מוזיקלי חדש עפי ספרה של בתיה גור

מחווה מיוחדת לגברת הגדולה של ספרות הבלש העברית. ערן צור וההרכב הקמרי "שלישיית עתר" מציגים עיבוד ספרותי-מוסיקלי רב עוצמה ומרתק ליצירת המופת של גור, שבה חוקר הבלש מיכאל אוחיון רצח בתזמורת.

מוסיקה קובאנית לטריו ופרקאשן בתכנית חדשה של שלישיית עתר

מחווה קמרית מיוחדת למסורת המוזיקלית העשירה של קובה. בעיבודים חדשים לשלישיית פסנתר ופרקשן וברפרטואר המשתרע מן העבר אל העכשווי. השקה בעונת הקונצרטים הקרובה.

ערן צור ושלישיית עתר במופע סיפור פשוט

את הסיפור, מנכסי צאן וברזל של הספרות העברית, מגישים הקריין ערן צור וההרכב הקמרי שלישיית עתר, במופע מקורי ובלתי שגרתי המשלב נגינה חיה, סיפור ותיאטרון. המופע מפגיש באופן יצירתי ומפתיע בין אומנויות הבמה השונות, ומותיר על הצופים חוויה מיוחדת.

המלחינה ציפי פליישר בתכנית נערה פרפר נערה

פרוייקט מוזיקלי בינלאומי המציג מנעד סגנוני וצלילי רחב ממזרח ועד מערב ומשלב שירה ומוזיקה אתנית. בלב התכנית, המוזיקה של המלחינה הישראלית הבכירה ציפי פליישר, שמחזור השירים שלה "נערה פרפר נערה" מבוסס על שירתם הסוריאליסטית של משוררים מסוריה ומלבנון.

שלישיית עתר בתכנית אגדה יהודית

פרוייקט מוזיקלי בינלאומי היוצר גשר תרבותי בין הקהל הישראלי והאמריקאי ומציג קלסיקות של המאה העשרים לצד יצירות חדשות אשר נכתבו במיוחד לתכנית. פולקלור, מוזיקה אתנית, מוזיקה יהודית, ישראלית ואמריקאית ביצירות מאת יצחק ידיד, דקלה בניאל מרק לברי ואחרים

יעלה אביטל ושלישיית עתר - כשאור דולק בחלונך

יעלה אביטל ושלישיית עתר במופע האהוב שזכה לאינספור ביצועים על הבמות ויצא לאור על גבי אלבום בגרסה חדשה ועדכנית עם שירים שהפכו לקלסיקה ישראלית לצד מוזיקה קמרית ישראלית ועיבודים חדשים מרפרטואר הרוק הישראלי

טל כהן ושלישיית עתר במופע . הקברט הקפיטליסטי הגדול

מיצג למשורר, הרכב קמרי וטרומבון חלוד / עם טל כהן (פואטרי סלאם). זהו פרפורמנס מוזיקלי-פואטי העוסק בדחיקתה של האומנות הנחשבת "גבוהה" אל שולי השיח הישראלי, באבסורד הקיומי הישראלי, ובקשר בין אמנות וכסף.

אל המוזיקה של מזרח אירופה - שלישיית עתר

מבט מוזיקלי מסקרן אל הפולקלור של מזרח אירופה. במרכז התכנית שני עיבודים קמריים מקוריים ליצירותיו של המלחין והפסנתרן ההונגרי בלה ברטוק. מחזור שירי עם הונגריים וריקודים רומניים בגירסה לקול ולשלישיית פסנתר ועוד

הפרוייקט הבינלאומי "חלום בתוך חלום" מציג מוזיקה עממית ישראלית ,יהודית ומזרח אירופית ועד מוזיקה עכשווית שנכתבה במיוחד לפרוייקט ע"י שתי מלחינות מסקרנות: הישראלית טליה עמר והיהודית אמריקאית יהודית שייטין.

נופי ילדות - שלישיית עתר ויעלה אביטל בקונצרט שירי ילדות ישראלית

הרפתקה מוזיקלית לזמרת סופרן ושלישיית פסנתר המוקדשת לנושא הילדות. הפרוייקט מקפל בתוכו אסופה של שירי ילדים שגדלו עליהם שני דורות של מבוגרים בארץ, משנות החמישים ואילך, בצד הלחנות חדשות שהוזמנו.

מוסיקה קמרית מן האיים הבריטיים - שלישיית עתר

הפולקלור המוסיקלי של הממלכה הבריטית זוכה למקום של כבוד בתרבות העולמית. מי יודע כי גם היידן ובטהובן טרחו בעיבוד שירי עם סקוטיים ואיריים... תכנית זו מוקדשת לרפרטואר כובש לב של שירי עם, ריקודים ויצירות השואבות השראתן מן המוזיקה העממית של איי בריטניה.

יצירה שהיא מופע ספרותי מוזיקלי מקורי לקריין ,הרכב קמרי ופס קול אלקטרוני. היצירה הוזמנה על ידי שלישיית עתר מן המלחין זוכה פרס אקום למפעל חיים (2013) אריק שפירא ומבוססת על טקסט מאת יואל הופמן

הרכבי ג'אז רבים מאמצים מוסיקה קלאסית כחומר מוסיקלי לאלתורי ג'אז. שלישיית עתר, הרכב קמרי קלסי, נרתמת לאתגר ומגישה תכנית שלמה המוקדשת ליצירות הלקוחות מבימת הקונצרטים שהן ברוח המוסיקה הקלה הג'אז והבלוז.

המוזיקה קמרית מאת מלחינים ארגנטיניים במאה העשרים - מפרויקט מוזיקלי מבית היוצר של שלישיית עתר

תכנית קמרית הפורשת מוזיקה רומנטית, מודרנית וחריפת הבעה פרי עטם של שלושה מן המלחינים הארגנטיניים החשובים שפעלו לאורך המאה העשרים: אלברטו חינסטרה, קרלוס גואסטבינו ואסטור פיאצולה.

מבאך ועד פארט - קונצרט מיוחד

ארוו פארט הוא בין המלחינים החיים המושמעים ביותר בעולם בימינו. שני הצירים שסביבם נעה כתיבתו של פארט הם אלה שסביבם נעה התכנית: הציר המשקיף מן המוזיקה העכשווית ועד העתיקה וזה החילוני דתי – בין קודש לחול

מראות מהר נבו - פרוייקט מוזיקה בינלאומי

פרוייקט מוזיקלי בינלאומי שבוצע ברחבי ישראל וארה"ב באביב 2015. התכנית פורשת יריעה מרתקת של מוזיקה עכשווית פרי עטם של מלחינים ישראליים ואמריקאים

הקברט היהודי - שירי יידיש ומוזיקה יהודית מתחילת המאה העשרים

"הקברט היהודי" מביא אל הקהל קונצרט המבוסס כולו על שירים ומוסיקה קאמרית השואבת השראתה מן הפולקלור היהודי או שחוברה על ידי מלחינים יהודיים בתקופה ההיסטורית רבת התהפוכות של תחילת המאה ה-20

מוסיקה ספרדית בעיבודים מיוחדים לשלישיית פסנתר וזמרת סופרן

מחווה למוזיקה של ספרד מן המאה ה-19 ועד לאמצע המאה ה-20. שירים אומנותיים, ריקודים ומוסיקה ספרדית וירטואוזית מאת אלבניז, גרנדוס, דה פאיה סרסאטה רוול וצ'יק קוריאה. המופע הועלה לראשונה בפסטיבל "חמשושלים" ב2007 ומאז בוצע על במות רבות בארץ ובחו"ל

תכנית מוזיקה קמרית המוקדשת כל כולה ליצירתו של וולפגנג אמדאוס

האתר בהקמה סליחה על אי הנוחות האתר בהקמה סליחה על אי הנוחות האתר בהקמה סליחה על אי הנוחות האתר בהקמה סליחה על אי הנוחות

מפעל העיבודים הקמריים של שלישיית עתר / עיבודי עפר שלי

מלחינים רבים בכל התקופות עסקו בעיבוד של מוזיקה עממית ליצירות קונצרטיות. מפעל העיבודים שלנו כולל עשרות רבות של עיבודים מקוריים, רובם פרי עטו של הפסנתרן עפר שלי. ברפרטואר יצירות תזמורתיות, שירים אומנותיים ומוזיקה עממית המעובדים למדיום הקמרי